Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i eksporterem wysokiej jakości wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych w rozsądnej cenie w Chinach. Możemy pomóc Ci dostarczyć wszelkiego rodzaju wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych z profesjonalnych produktów i usług w rozsądnej i konkurencyjnej cenie. Projektujemy, produkujemy i eksportujemy różnego rodzaju produkty silikonowe, produkty z poliuretanu, wyroby PTFE, gumowe mocowania, gumowe blachy, wyroby z tworzyw sztucznych itp., Jak również inne niestandardowe specyfikacje zgodnie z życzeniami klienta i rysunkami. Jesteśmy przyklejenie i rozwój zaawansowanych technologii i produktów, aby sprostać stopniowo wzbudzonym nowym potrzebom i rynkom na linii uszczelnienia przemysłowego, chemicznego, inżynieryjnego, mechanicznego, elektronicznego, samochodowego, budowlanego, farmaceutycznego itp. Przyjmujemy zaawansowane technologie i urządzenia , spróbuj zebrać, kontrolować i utrzymywać wybitnych i doskonale wyszkolonych inżynierów, zasobów, technologii i fabryk w Chinach. Pomożemy Ci wybrać różne towary i mapy produkcyjno-technologiczne - mapy drogowe zgodnie z różnymi wymaganiami kupującego. Dziękujemy wszystkim naszym wyszkolonym pracownikom i wierzymy, że stanie się ważnym dostawcą i eksporterem na rynku wyrobów gumowych i plastikowych na rynku międzynarodowym w najbliższej przyszłości.

Nasza fabryka kauczuk silikonowych jest największym ośrodkiem produkcji wyrobów z gumy silikonowej i produktów z Chin, z roczną produkcją ponad 60 000 ton. Nasza poliuretanowa fabryka jest liderem i pionierem organizacji naukowo-badawczej w przemyśle poliuretanowym w Chinach, która może produkować wszelkiego rodzaju blachę PU, pręt, rurę z własnym materiałem poliuretanowym. Nasza fabryka PTFE jest wiodącym producentem blachy PTFE i prętów, która jest największym zakładem w branży PTFE w Chinach. Nasza fabryka kauczuku to najlepsza jakość w północnych Chinach, która może produkować wszelkiego rodzaju wysokiej jakości blachę gumową z realną cenę. Nasi zaawansowani pracownicy i inżynierowie nieustannie dostarczają najwyższej jakości, konkurencyjnej cenie oraz rozważnych usług posprzedażnych. Nasza sieć sprzedaży i klienci obejmują ponad 50 krajów obejmujących Azję Południowo-Wschodnią, Amerykę Północną, Amerykę Południową, Europę, Oceanię, Afrykę, Bliski Wschód i inne regiony na całym świecie.

Nasz asortyment produktów jest elastyczny i różni się od klasy handlowej, klasy ekonomicznej i klasy premium z normą chińską i standardem innych krajów lub w ramach różnych żądań i rysunków od nabywcy. Pomagamy również naszym klientom w innych na żądanie towarów zgodnie z ich specjalną prośbą, ponieważ jesteśmy chińscy i bardzo dobrze wiedzą na chińskim rynku z naszych bogatych produkcji, sprzedaży, zakupów i doświadczeń eksportowych, jesteśmy bardzo wygodne i chętnie pomoże naszym klientom połączyć się z innym chińskim producentem i fabryką. Wszystkie powyższe produkty są dostarczane w wielu specyfikacjach, aby optymalnie spełniać określone przez naszych klientów żądania.

W celu lepszego rozwoju i dostarczania naszych towarów i usług wszystkim naszym klientom, założyliśmy i zarejestrowaliśmy nową siostrzaną firmę "SANHE BESTRUBBER IMPORT & EXPORT CO., LTD". w dniu 11 czerwca 2009 r., którzy pomagają nam bezpośrednio obsługiwać wszystkie programy importu i eksportu w Chinach.

Wielcy importerzy, hurtownicy, dystrybutorzy mogą odwiedzić nasze fabryki i dyskutować o długoterminowym partnerstwie. Twoje uprzejme komentarze będą naszą nową motywacją i zachęceniem do kierowania nas na najwyższego dostawcę i eksportera na tym świecie. Nasze hasło serwisowe to "NAJWYŻSZA usługa". Mamy nadzieję, że staniemy się najlepszym idealnym partnerem biznesowym i solidnym przyjacielem! Naszym celem stajemy się przyjaciółmi naszych prawdziwych i potencjalnych klientów, a nasi przyjaciele można znaleźć wszędzie na świecie!

Historia

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i eksporterem wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych w Chinach.

Możemy pomóc Ci dostarczyć następujące produkty w najlepszej cenie i wysokiej jakości.

Produkty z gumy silikonowej,

Produkty poliuretanowe,

Produkty PTFE,

Gumowe mocowania,

Gumowa blacha,

Produkty z tworzyw sztucznych,

Aby dowiedzieć się więcej o produktach,

Pls połączyć się z nami i odwiedzić naszą stronę internetową,

Usługa

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i eksporterem wyrobów z gumy i plastiku w Chinach.

Możemy pomóc Ci dostarczyć następujące produkty w najlepszej cenie i wysokiej jakości.

 

Produkty silikonowe,

Produkty PU,

Produkty z PTFE,

Gumowe mocowania,

Płytka gumowa,

Produkty z tworzyw sztucznych,

 

Aby dowiedzieć się więcej informacji o produktach,

Pls skontaktuj się z nami i odwiedź naszą stronę internetową www.3Arubber.com

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Shiguo Han
Tel : 0086 13930664330
Faks : 0086-316-3216681
Pozostało znaków(20/3000)