Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ anti acid high temperature rubber sheet ] mecz 11 produkty.
Wysokotemperaturowy karton gumowy grubość 8 mm wytrzymałość na rozciąganie 6-20 MPa
| Nazwa produktu: | Arkusz gumy o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Starzenie się oporu: | Dobry |
| Zakres temperatur: | -50℃-300℃ |
Płyta z gumy silikonowej wysokotemperaturowej 7MPa, szerokość 1m-2m
| Szerokość: | 1m-2m |
|---|---|
| Oporność kwasu: | Dobry |
| Zestaw kompresji: | ≤25% |
4 mm Wysokiej temperatury arkusz silikonowy 7MPa Wytrzymałość na rozciąganie ≤ 25% kompresji
| Szerokość: | 1m-2m |
|---|---|
| Zestaw kompresji: | ≤25% |
| Długość: | 1m-20m |
Arkusz gumy silikonowej przezroczystej 10 Shore A 1,2 mm x 330 mm x 330 mm
| Tworzywo: | PET+płynny silikon+PET |
|---|---|
| Twardość: | 10 brzeg A |
| Kolor: | Wyraźny kolor |
1. Wysokotemperaturowa i odporna na działanie chemiczne blacha gumowa przemysłowa
| Tworzywo: | Dziewiczy silikon |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, przezroczysty, biały, szary itp. |
| Powierzchnia: | gładki, impresyjny, matowy |
Arkusz gumy przemysłowej w kolorze czarnym Bonds Dowty Bsp Seal Standardowy rozmiar
| Tworzywo: | NBR + stal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Powierzchnia: | Gładki |
Arkusz gumowy przemysłowy z gładką powierzchnią, wytrzymałość na rozdzieranie 26-68 N/mm i jakość przemysłowa
| Tworzywo: | NR, NBR, SBR, EPDM, neopren, FKM, silikon, PTFE i materiał stalowy itp. |
|---|---|
| Typ: | uszczelka gumowa, o ring, x ring, er ring, va ring, vs ring, uszczelnienie vee 7w1, uszczelnienie tł |
| Jakość: | klasa przemysłowa, klasa spożywcza, klasa medyczna |
Drewno Ziarno Przemysłowe gumowe maty gumowe maty podłogowe, 10-50mm grubości
| Tworzywo: | ziarno gumy |
|---|---|
| Górny kolor: | Zielony, czerwony, niebieski, żółty |
| Kolor dna: | Czarny |
Anti Aging 20-30 Shore A Arkusz pianki Epdm 1-50 mm X 1 m X 2 m
| Tworzywo: | Gąbka EPDM, Pianka EPDM |
|---|---|
| Komórka: | zamknąć komórkę |
| Kolor: | Biały, czarny |
Odporna na starzenie cieplne płyta z fluorokauczuku FKM klasy FDA z wydłużeniem 200% do zastosowań przemysłowych
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 6-12 MPa |
|---|---|
| Twardość: | 60,70,80+-5 brzegu a |
| Wydłużenie: | 200% |

