Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ industrial rubber sheet ] mecz 286 produkty.
400%-650% wyprężenia, gumy przemysłowej dla długotrwałej odporności na zużycie
| gęstość: | 1,25 g/cm3 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 8-55 MPa |
| Kategoria produktu: | Arkusz gumy przemysłowej |
Płytka z gumy przemysłowej o wydłużeniu 350% z gładką powierzchnią o długości 1,0-20 m
| Kategoria produktu: | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Szerokość: | 0,1-2,0m |
| Odporność chemiczna: | Świetnie. |
1.4g/cm3 Płytka gumowa przemysłowa o doskonałej odporności na starzenie się -35°C 85°C
| Wprowadzenie: | Wzmocnij i wstaw 1-3-warstwową bawełnę, poliester, tkaninę EP lub siatkę drucianą SS201, SS304, SS31 |
|---|---|
| Odporność chemiczna: | Świetnie. |
| Odporność na starzenie: | Świetnie. |
350% wydłużenie Przemysłowy gumowy arkusz dla doskonałej odporności na starzenie się 0.1-2.0m szerokość
| Odporność na ozon: | Świetnie. |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, czerwony, biały, szary itp. |
| Materiał: | Hypalon dziewiczy lub hypalon+EPDM |
Gładka powierzchnia, gumy przemysłowej z 1-3PLY bawełny i czarnej izolacji
| Temperatura pracy: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Szerokość: | 0,1-3,6m |
| Gęstość: | 0,5-100,0 mm |
10,25 g/cm3 Gęstość plastikowa gumowa przemysłowa do zastosowań o wysokiej elastyczności
| Nazwa produktu: | Odporny na działanie chemiczne PU Spider Pu Element Green |
|---|---|
| Wpływ elastyczności: | >25% |
| Kolor: | Żółty, czerwony, fioletowy, zielony, czarny, beżowy itp. |
60 Twardość 20 mm Arkusz gumy przemysłowej Odporność na warunki atmosferyczne Doskonała
| Kolor: | czarny, biały, brązowy, beżowy, czerwony, zielony itp. |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 8,0 MPa |
| Długość: | 10, 20, 30, 50m |
70-98Płytka gumowa przemysłowa do wchłaniania wibracji i wysokiej odporności na olej
| Odporność na zużycie: | 0,01-0,10 cm3/1,61 km |
|---|---|
| Odporność na tlen i ozon: | Dobry |
| Wydajność w niskiej temperaturze: | Dobry |
Arkusz gumy NBR Arkusz NBR Rolki NBR Uszczelka NBR Podkładka NBR Arkusz gumy przemysłowej
| Tworzywo: | Dziewicza guma NBR |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, biały |
| Powierzchnia: | Gładki, matowy, wrażenie |
Gęstość 0,5-100,0 mm Płytka gumowa przemysłowa Doskonała odporność na ozon
| Szerokość: | 1,0-20m |
|---|---|
| wydłużenie: | 170%-760% |
| Zakres temperatur: | -35°C - +85°C |

