Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ ptfe packing material ] mecz 156 produkty.
Wytłaczany materiał wypełniony cienką warstewką wypełnioną rurą PTFE z PTFE lub węglem ROHS FCC SGS
| Tworzywo: | Grafit wypełniony PTFE lub arbon |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Jakość: | Klasa przemysłowa |
Taśma uszczelniająca z ekspandowanego PTFE klasy spożywczej, odporna na korozję i wysoką temperaturę, do uszczelnień przemysłowych
| Tworzywo: | czysta żywica dyspersyjna PTFE |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Jakość: | Klasa spożywcza |
Płytka z PTFE z gładką powierzchnią i odpornością na temperatury od -180°C do +260°C do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | dziewiczy PTFE |
|---|---|
| Jakość: | nagroda dodatkowa |
| Kolor: | Biały, czarny |
Tkanina szklana powlekana PTFE klasy przemysłowej do wysokiej temperatury
| Odporność na temperaturę: | -180°C - +260°C |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Wysokiej temperatury |
| Waga jednostkowa: | 17 uncji/m2 |
PTFE z siecią o odporności na temperaturę do 260°C
| Odporność chemiczna: | Doskonały |
|---|---|
| Oczko: | 0,5×1, 1×1, 2×2,5, 4×4, 6×6, 10×10mm |
| Odporność na temperaturę: | Do 260°C |
200%-320% wydłużenie przy pęknięciu tkaniny z włókna szklanego powlekanej PTFE do ekstremalnych temperatur
| Wspólny: | Byczy nos, staw aligatora |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Wysokiej temperatury |
| Funkcja: | Nieprzywierająca, przeznaczona do kontaktu z żywnością, odporna na ciepło |
Oddychająca siatka z PTFE dla lekkich i nieprzylepnych
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Łatwe do czyszczenia: | Tak |
| Wspólny: | połączenie bullnose, spirala i klapa |
Pas siatkowy z PTFE odporny na temperaturę do 260°C do mikrofal
| Tworzywo: | PTFE |
|---|---|
| Bezpieczny w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Oddychający: | Tak |
Odporny na promieniowanie UV PTFE Pad do cięcia Odporność chemiczna i odporność na rozdarcie Do 260C
| Klasa spożywcza: | NIE |
|---|---|
| Odporność chemiczna: | Doskonały |
| Odporność na temperaturę: | Do 260°C |
Doskonała odporność na ścieranie PTFE idealnie nadaje się do przetwarzania nietoksycznych chemikaliów
| Niepalny: | Tak |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg a |
| ELASTYCZNOŚĆ: | Wysoki |

