Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ ptfe tube ] mecz 29 produkty.
Niepalne rurki z PTFE o doskonałej odporności chemicznej i wysokiej elastyczności do zastosowań przemysłowych
| Odporność na UV: | Doskonały |
|---|---|
| Nietoksyczny: | Tak |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | Wysoki |
Nietoksyczne rurki PTFE Doskonała odporność na ścieranie w przypadku obróbki chemicznej
| Powierzchnia: | Gładki |
|---|---|
| Rozmiar: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| nietoksyczny: | Tak |
Rury z przezroczystego PTFE 30Mpa o twardości 90 Shore A Id1mm X Od200m X 100m
| Tworzywo: | 100% dziewiczy TPU |
|---|---|
| Kolor: | Wyraźny kolor |
| Twardość: | 90 brzeg a |
Id1mm X Od2mm X 100m Biały wąż PTFE do wysokiej temperatury
| Zakres średnicy: | 0,5 mm-25 mm |
|---|---|
| Rozmiar: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2500–4000 psi |
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie PTFEowa węża 90 Shore A dla wysokiego ciśnienia
| Powierzchnia: | Gładki |
|---|---|
| Niepalny: | Tak |
| Wytworzony: | Wytłaczane |
Doskonały rurek z PTFE o odporności na promieniowanie UV dla środowisk o wysokiej temperaturze 0,5 mm 50 mm
| Dyby: | Tak |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg a |
| ELASTYCZNOŚĆ: | Wysoki |
90shore A twardość PU Tube / 100% Virgin TPU Wyczyść PU Wąż Id1mm X Od200m X 100m
| Tworzywo: | 100% dziewiczy TPU |
|---|---|
| Kolor: | Wyraźny kolor |
| Twardość: | 90 brzeg a |
Doskonała odporność na promieniowanie UV węża teflonowa 1 mm x 2 mm x 100 m do zastosowań w wysokich temperaturach
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| Rozmiar: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Niepalny: | Tak |
Wysokiej klasy materiał konstrukcyjny Wąż PTFE 20Mpa, PTFE PTFE Tube
| Tworzywo: | 100% dziewiczy materiał PTFE |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 20-30 MPa |

