Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ rubber oil seal ] mecz 198 produkty.
Czerwona kartka gumowa z silikonu grubość 3 mm odporna na wysokie temperatury
| Odporność na olej: | Doskonały |
|---|---|
| Twardość: | 40-70 Shore A |
| Zestaw kompresji: | ≤25% |
1.5mm FKM Gumowy arkusz 10m Długość Wysokiej temperatury odporna na -50 °C do +250 °C
| Powierzchnia: | Gładka, imponująca tkanina |
|---|---|
| Zestaw kompresji: | ≤15% |
| Nazwa: | Arkusz gumy FKM, arkusz gumy fluorowej, arkusz FKM, arkusz FPM |
Tkanina do wkładu z gumy przemysłowej
| Jakość: | ocena przemysłowa, ocena spożywcza |
|---|---|
| Twardość: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5 brzegu A |
| Materiał izolacyjny: | Materiał gąbczasto-gumowo-plastikowy |
00,5-6,0 mm x 0,5-1,2 m x 10/20 m Płyty gumowe silikonowe do zastosowań przemysłowych w żywności i przemyśle
| Tworzywo: | 100% dziewicza guma silikonowa |
|---|---|
| Stopień: | Klasa spożywcza bez zapachu |
| Jakość: | Średnia odporność na rozdarcie |
100% blachy z kauczuku butylowego Virgin / przemysłowej blachy gumowej do uszczelek w wojsku
| Tworzywo: | dziewicza guma butylowa |
|---|---|
| Jakość: | klasa przemysłowa, klasa premium |
| Kolor: | czarny, biały, czerwony, szary itp. |
0.5mm-50mm Wysokiej temperatury silikonowy gumowy arkusz 300% wydłużenie Czarny
| Aplikacja: | Zastosuj do dziurkowania wszelkiego rodzaju uszczelek gumowych, gumowych uszczelek lub specjalnych d |
|---|---|
| Kolor: | Półprzezroczysty, biały, czerwony, czarny, szary |
| Siła łzy: | ≥26N/mm |
00,5-100,0 mm Grubość Płytka gumowa SBR dla powierzchni tkanin drukowanych
| Wprowadzenie: | Wzmocnij i wstaw 1-3-warstwową bawełnę, poliester, tkaninę EP lub siatkę drucianą SS201, SS304, SS31 |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-100,0 mm |
| Szerokość: | 0,1-3,6m |
Szerokość 0,1-3,6 m Płytka z gumy naturalnej o gęstości 1,20-1,40 g/cm3
| Gęstość: | 1,20-1,40 g/cm3 |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Arkusz gumy przemysłowej |
| Grubość: | 0,5-100,0 mm |
Płytka z gumy przemysłowej o wydłużeniu 350% z gładką powierzchnią o długości 1,0-20 m
| Kategoria produktu: | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Szerokość: | 0,1-2,0m |
| Odporność chemiczna: | Doskonały |
High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Extreme Temperature Range -60°C to +320°C
| Długość: | 10m-20m |
|---|---|
| Zestaw kompresji: | ≤15% |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 5-9MPa |

