Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ solid plastic rods ] mecz 45 produkty.
Presicion Plastic Gear Parts Wykonane przez POM, nylon, PE, PVC, PP Materiał
| Tworzywo: | wszelkiego rodzaju POM, nylon, PE, PVC itp. |
|---|---|
| Kolor: | Biały, szary, czarny |
| Wytwarzać: | Maszyna CNC |
Średnica 5-300mm X Długość 1000mm Nylon Polymer Rod With Moulding Shrinkage 2,5%-2,8%
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 12 000 psi |
|---|---|
| Twardość: | R110-120M91-M88 |
| Napięcie znamionowe: | 10KV |
10kv Nylon Polyamide Rod średnica5-300mm X długość1000mm dla zastosowań wysokiego napięcia
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 80 MPa |
|---|---|
| Temperatura pracy: | mniej niż 120°C |
| Kształt: | Pręt |
Szlachetny arkusz z nylonu PA6 PA66 o wytrzymałości na rozciąganie 90Mpa i wytrzymałości na gięcie 155Mpa
| Tworzywo: | dziewiczy nylon PA6, PA66 |
|---|---|
| Kolor: | biały, niebieski, czarny itp. |
| Powierzchnia: | gładka/gładka |
Odporny na zużycie, wytłaczany węzeł poliuretanowy o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i temperaturze roboczej 120°C
| Tworzywo: | dziewiczy poliester, polieter lub TPU |
|---|---|
| Kolor: | jasnożółty, przezroczysty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, czarny |
| Powierzchnia: | gładka/gładka |
Wysoko wytrzymały pręt nylonowy o wytrzymałości na rozciąganie 80 MPa, wytrzymałości uderzeniowej 50 KJ/m2 i odporności na promieniowanie UV do zastosowań przemysłowych
| Twardość: | R110-120M91-M88 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 80 MPa |
| Zestaw kompresyjny: | <10%(22h*70°C) |
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie 80 MPa Nylon Polyamide Rod dla środowisk poniżej 120°C
| Zestaw kompresyjny: | <10%(22h*70°C) |
|---|---|
| Powierzchnia: | gładka/gładka |
| Gęstość: | 1,15 g/cm3 |
10kv polymerowy kij nylonowy doskonałe rozwiązanie dla środowisk wysokiego napięcia
| Powierzchnia: | gładka/gładka |
|---|---|
| Odporność na promieniowanie UV: | Dobry |
| Temperatura pracy: | mniej niż 120°C |
Pierwsza prętka z PVC o właściwościach przeciwkorozyjnych i wytrzymałości na rozciąganie 52Mpa w kolorach biały szaro-czarny
| Tworzywo: | dziewicze PCV |
|---|---|
| Kolor: | biały, szary, czarny itp. |
| Powierzchnia: | Gładki |
ROHS Standard Nylon Plastic Rod z temperaturą roboczą 120°C, zewnętrzną średnicą Ø10-300mm i długością 300-500mm
| Tworzywo: | 100% dziewiczy polieter, poliester |
|---|---|
| Kolor: | żółty, brązowy, czarny, czerwony |
| Utrata ścierania Akron: | <0,05 cm3/1,61 km |

