Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ industrial rubber sheet ] mecz 304 produkty.
Płytka gumowa z silikonu do laminacji drewna z PVC 100% materiał dziewiczy odporny na wysokie temperatury i rozdarcia
| Tworzywo: | Guma silikonowa |
|---|---|
| Stopień: | Klasa przemysłowa |
| Jakość: | Znakomity |
Super-szeroka silikonowa płyta gumowa klasy spożywczej o szerokości 3600 mm, odporna na temperaturę do 260°C
| Powierzchnia: | gładki/gładki, |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 7-12 MPa |
| Twardość: | 40,50,60,70,80+/-5brzeg a |
Szczebel gumowy z silikonu dziewiczego 0,1-0,8 mm x 0,5 m x 50 m, wytrzymałość na rozciąganie 7,5 Mpa
| Tworzywo: | Dziewiczy silikon |
|---|---|
| Jakość: | Średnia odporność na rozdarcie |
| Powierzchnia: | Gładki |
Otwarta komórkowa silikonowa gąbczasta płyta gumowa o szerokości 1m i długości 10m
| Tworzywo: | dziewicza guma silikonowa |
|---|---|
| Komórka: | Otwórz komórkę |
| Powierzchnia: | wycinanie bąbelków |
Przezroczysta silikonowa płyta gumowa 0,1-1,0 mm, rolka 50 m, 40-70 Shore A
| Grubość: | 0,1-1,0 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 0,5-1,0m |
| Długość: | 50, 100m |
Arkusz silikonowy, folia silikonowa, membrana silikonowa, rolki silikonowe, arkusz gumy silikonowej do laminatora próżniowego
| Powierzchnia: | tkanina wyciskowa, piaskowana jednostronnie lub podwójnie |
|---|---|
| Tworzywo: | Guma silikonowa |
| Jakość: | Klasa spożywcza bez zapachu |
Powierzchnia szorstka, silikonowy gumkowy arkusz 60 Strony szerokość 1 m
| Najwyższy materiał: | Dziewiczy silikon o szorstkiej powierzchni |
|---|---|
| Spód: | Klej podkładowy 3M |
| Kolor: | Półprzezroczysty, czarny, biały, szary, czerwony |
Gładka/piaszczysta powierzchnia Kartofon silikonowy 1,25-1,50 g/cm3 Gęstość 1,0 mm-6,0 mm Grubość
| Tworzywo: | Dziewiczy silikon |
|---|---|
| Kolor: | ciemny czerwony kolor |
| Powierzchnia: | Gładki |
Przejrzysty silikonowy gumowy arkusz żywnościowy o wysokiej odporności na łzy i gładkiej powierzchni
| Tworzywo: | 100% dziewiczej gumy silikonowej |
|---|---|
| Stopień: | klasa spożywcza, bez zapachu |
| Jakość: | średnia odporność na rozdarcie |
Płytka gumowa z silikonowej gąbki 10-40 brzeg grubość 1-50 mm
| Tworzywo: | Pianka silikonowa |
|---|---|
| Komórka: | zamknij komórkę |
| Powierzchnia: | Gładka lub teksturowana tkanina |

