Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ thick plastic sheets ] mecz 108 produkty.
T0.5-2.0mm NBR Płytka gumowa Czarny kolorowy wkład 1 PLY Tkanina
| Temperatura pracy: | -30 ° C - +100 ° C. |
|---|---|
| Szerokość: | 0,1-3,6 m |
| Twardość: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5 brzegu A |
Płyty gumowe klasy przemysłowej NBR/SBR 250%-380% Gumo dziewicze o wydłużeniu
| Jakość izolacji: | Klasa B1, B2 |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Materiał gąbczasto-gumowo-plastikowy |
| Kolor izolacji: | Czarny |
Doskonała odporność na starzenie się
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2-24MPA |
|---|---|
| Wydłużenie: | 350% |
| Długość: | 1,0-20m |
Słoik z gumy silikonowej doskonały wybór dla wysokiej temperatury i odporności chemicznej
| Zakres temperatur: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Siła łzy: | 20-30N/mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3-6 MPa |
Wysokiej wydajności silikonowa gumka z doskonałą odpornością na starzenie się i ozon, dostępna w długości 1-50m
| Długość: | 1-50 m |
|---|---|
| Grubość: | 1mm |
| Tworzywo: | Guma silikonowa |
Szlachetny arkusz z nylonu PA6 PA66 o wytrzymałości na rozciąganie 90Mpa i wytrzymałości na gięcie 155Mpa
| Tworzywo: | dziewiczy nylon PA6, PA66 |
|---|---|
| Kolor: | biały, niebieski, czarny itp. |
| Powierzchnia: | gładka/gładka |
Grubość zamkniętych komórek 1-50 mm Arkusz gąbki Epdm Gładka powierzchnia
| Długość: | 1000mm-3000mm |
|---|---|
| Nazwa: | Arkusz gąbki Epdm |
| Twardość: | 10-30 brzeg A |
400%-650% wyprężenia, gumy przemysłowej dla długotrwałej odporności na zużycie
| Gęstość: | 1,25 g/cm3 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 8-55 MPa |
| Kategoria produktu: | Arkusz gumy przemysłowej |
0.1-3.6m szerokość NBR gumy w kolorze czerwonym dla zastosowań przemysłowych
| Kategoria produktu: | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Szerokość: | 0,1-3,6m |
| Kolor: | czarny, biały, czerwony, szary itp. |
350% wydłużenie Przemysłowy gumowy arkusz dla doskonałej odporności na starzenie się 0.1-2.0m szerokość
| Odporność na ozon: | Doskonały |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, czerwony, biały, szary itp. |
| Tworzywo: | Hypalon dziewiczy lub hypalon+EPDM |

