Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ thick plastic sheets ] mecz 108 produkty.
Przezroczysta silikonowa płyta gumowa 0,1-1,0 mm, rolka 50 m, 40-70 Shore A
| Grubość: | 0,1-1,0 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 0,5-1,0m |
| Długość: | 50, 100m |
Gładka powierzchnia, gumy przemysłowej z 1-3PLY bawełny i czarnej izolacji
| Temperatura pracy: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Szerokość: | 0,1-3,6m |
| Gęstość: | 0,5-100,0 mm |
Arkusz SBR Arkusz SBR Rolka SBR Uszczelka SBR SBR Grubość arkusza gumy 0,5 - 50 mm
| Tworzywo: | SBR, NR/SBR |
|---|---|
| Kolor: | czarny, biały, czerwony, szary itp. |
| Powierzchnia: | Tkanina gładka lub wyciskowa |
Arkusz neoprenowy Arkusz neoprenowy Neoprenowa rolka Uszczelka neoprenowa Grubość arkusza gumy neoprenowej 0,5 - 50 mm
| Tworzywo: | CR, CR/SBR |
|---|---|
| Kolor: | czarny, biały, czerwony, szary itp. |
| Powierzchnia: | Tkanina gładka lub wyciskowa |
Armaflex Izolacja Izolacja Armaflex Gąbczasta Gąbka Arkusz Dla Klimatyzacji
| Tworzywo: | Gąbka NBR+PVC |
|---|---|
| Jakość: | ognioodporność B0, B1 |
| Kolor: | Czarny |
Drewno Ziarno Przemysłowe gumowe maty gumowe maty podłogowe, 10-50mm grubości
| Tworzywo: | ziarno gumy |
|---|---|
| Górny kolor: | Zielony, czerwony, niebieski, żółty |
| Kolor dna: | Czarny |
Czarna gąbka z trwałej pianki Epdm o grubości 2 mm do użytku przemysłowego
| Gęstość: | 0,7 g/cm3 |
|---|---|
| Szerokość: | 1m |
| Tworzywo: | EPDM |
Czerwony przemysłowy arkusz gumy, okrągły guzik, dolna część impresji tkanina Non Slip
| Tworzywo: | pierwotny materiał SBR lub materiał z odzysku SBR |
|---|---|
| Jakość: | klasa premium, klasa handlowa |
| Kolor: | czarny, szary, czerwony, niebieski, zielony itp. |
Arkusz gumowy Hypalon o grubości 12 mm, odporny na wysokie temperatury, z doskonałą odpornością chemiczną do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Hypalonowa rolka |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3,6 m |
| Wydłużenie: | 350% |
Czerwona kartka gumowa z silikonu grubość 3 mm odporna na wysokie temperatury
| Odporność na olej: | Doskonały |
|---|---|
| Twardość: | 40-70 Shore A |
| Zestaw kompresji: | ≤25% |

