Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ thick plastic sheets ] mecz 108 produkty.
Arkusz gumy silikonowej o wysokiej odporności na temperaturę z doskonałą odpornością na starzenie i możliwością dostosowania grubości
| Długość: | 1-50 m |
|---|---|
| Zakres temperatur: | -60°C - +260°C (chwila 300°C) |
| Twardość: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5brzeg A |
Neopren przemysłowy gumowy z doskonałą odpornością na ozon i warunki pogodowe w grubości 0,5-100,0 mm
| Długość: | 1,0-20m |
|---|---|
| Odporność na ozon: | Doskonały |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Doskonały |
Płyta z czystego PTFE o wytrzymałości na rozciąganie 20-30 MPa i odporności termicznej od -180°C do +260°C w kolorze białym lub czarnym
| Tworzywo: | dziewiczy PTFE |
|---|---|
| Jakość: | nagroda dodatkowa |
| Kolor: | Biały, czarny |
Ciemnoczerwone, odporne na ciepło, rolki z gumy silikonowej wzmocnione, aby wstawić materiał 1PLY
| Tworzywo: | silikon + PLY + silikon |
|---|---|
| Materiał PLY: | tkanina aramidowa lub tkanina z włókna szklanego |
| Kolor: | ciemny czerwony kolor |
Wysokotemperaturowy silikonowy gumowy arkusz o grubości od 1 do 50 mm, grubość od -60 do 260 °C
| Tworzywo: | Guma silikonowa |
|---|---|
| Kolor: | Półprzezroczysty, czerwony, czarny, biały, szary |
| Powierzchnia: | gładki, impresyjny, matowy |
Anti Aging 20-30 Shore A Arkusz pianki Epdm 1-50 mm X 1 m X 2 m
| Tworzywo: | Gąbka EPDM, Pianka EPDM |
|---|---|
| Komórka: | zamknąć komórkę |
| Kolor: | Biały, czarny |
Arkusz pianki Epdm 1-50 mm X 1 m X 2 m Biały kolor Wodoodporny
| Tworzywo: | Gąbka EPDM, Pianka EPDM |
|---|---|
| Komórka: | zamknąć komórkę |
| Kolor: | Biały, czarny |
Płyta z gumy silikonowej wysokotemperaturowej 7MPa, szerokość 1m-2m
| Szerokość: | 1m-2m |
|---|---|
| Oporność kwasu: | Dobry |
| Zestaw kompresji: | ≤25% |
Presicion Plastic Gear Parts Wykonane przez POM, nylon, PE, PVC, PP Materiał
| Tworzywo: | wszelkiego rodzaju POM, nylon, PE, PVC itp. |
|---|---|
| Kolor: | Biały, szary, czarny |
| Wytwarzać: | Maszyna CNC |
100% płytki z plywoodem z izolacją cieplną i podkładką antypoślizgową do zastosowań przemysłowych
| Kolor: | Żółty, czerwony, niebieski, brązowy, czarny, szary, biały |
|---|---|
| SZCZYT: | Cewka PCV |
| Spód: | spód antypoślizgowy |

