Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ industrial rubber sheet ] mecz 287 produkty.
1 - 10 mm x 1 - 1,5 m x 10 m Arkusz pianki silikonowej, klej do podkładu z gąbki silikonowej 3M Gule
| Szczyt: | Fabratura wrażenia |
|---|---|
| Spód: | klej klej 3M |
| Komórka: | zamknij komórkę |
Wyciskany sznur z gąbki silikonowej 10-30 Shore A do uszczelnień przemysłowych
| Wytworzony: | Wytłaczane |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoczerwony, mlecznobiały, szary, czarny |
| Powierzchnia: | Gładka goleń |
Obróbka mechaniczna Obróbka CNC Różne uszczelki precyzyjne Uszczelka PTFE do uszczelnienia przemysłowego
| Tworzywo: | 100% dziewiczy PTFE |
|---|---|
| Jakość: | Klasa spożywcza |
| Powierzchnia: | Gładki |
Wytrzymałość na rozciąganie 8-55Mpa dla potrzeb i wymagań przemysłowych
| Kategoria produktu: | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 8-55 MPa |
| Twardość: | 70-98brzeg a |
Arkusz gumowy o twardości 35 w długości 1,0-20m do zastosowań przemysłowych
| wydłużenie: | 170%-760% |
|---|---|
| Zakres temperatur: | -35°C - +85°C |
| Odporność na ozon: | Doskonały |
Arkusz gumy FKM, arkusz gumy FPM, arkusz gumy fluorowej, arkusz gumy FKM, arkusz gumy przemysłowej
| Tworzywo: | Dziewiczy Fluoruber |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, zielony, czerwony, biały |
| Powierzchnia: | Gładki |
4 mm Wysokiej temperatury arkusz silikonowy 7MPa Wytrzymałość na rozciąganie ≤ 25% kompresji
| Szerokość: | 1m-2m |
|---|---|
| Zestaw kompresji: | ≤25% |
| Długość: | 1m-20m |
Zakres temperatur -35°C do 85°C, guma przemysłowa o doskonałej odporności na warunki atmosferyczne
| Grubość: | 0,5-100,0 mm |
|---|---|
| Odporność na ozon: | Doskonały |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Doskonały |
Doskonała gumka odporna na działanie ozonu i pogody do zastosowań przemysłowych
| Długość: | 1,0-20m |
|---|---|
| Odporność na ozon: | Doskonały |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Doskonały |
Czarna gąbka z trwałej pianki Epdm o grubości 2 mm do użytku przemysłowego
| gęstość: | 0,7 g/cm3 |
|---|---|
| Szerokość: | 1 m |
| Materiał: | EPDM |

