Wszystkie produkty
-
Kauczuk przemysłowy
-
Płyta gumy silikonowej
-
Arkusz gumy o wysokiej temperaturze
-
Wytłaczanie rur silikonowych
-
Silikonowe podkładki gumowe
-
Poliuretanowe sprzęgło
-
Pakowanie PTFE
-
Taśma uszczelniająca PTFE
-
Tkanina z włókna szklanego PTFE
-
Siatka PTFE
-
Rurka PTFE
-
Gumowe amortyzatory
-
Kolorowy Arkusz Tworzyw Sztucznych
-
Nylonowy pręt z tworzywa sztucznego
-
Papier olejoodporny
-
Arkusz pianki EPDM
-
Przenośnik taśmowy z PVC
-
Sygnał oleju przemysłowego
-
Podkładka do cięcia z PTFE
słowa kluczowe [ industrial rubber sheet ] mecz 287 produkty.
Wytłaczany Kolorowy Arkusz Plastikowy Z 100% Nylonowym Materiałem PA6
| Tworzywo: | 100% dziewiczy materiał nylonowy PA6 |
|---|---|
| Kolor: | kość słoniowa, niebieski, czarny, zielony |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 90MPa |
70shore A Colored Plastic Sheet Rozwiń PTFE Sheet For Pharmaceutical, Chemical
| materiał: | Rozwiń PTFE |
|---|---|
| Jakość: | Food Grade Without Infell |
| Kolor: | Biały |
155KN/M 95 Strona Kolorowa arkusz poliuretanowy, arkusz PU
| Tworzywo: | dziewiczy procesor z polieteru lub poliestru |
|---|---|
| Gęstość: | 1,15-1,25 g/cm3 |
| Kolor: | jasnożółty, czarny, czerwony, brązowy, biały, niebieski, zielony itp. |
Virgin PVC Plastic Rod Anti - Corrosion With White Grey Black Color
| Tworzywo: | dziewicze PCV |
|---|---|
| Kolor: | biały, szary, czarny itp. |
| Powierzchnia: | Gładki |
Płyta tkanin z włókna szklanego z powłoką antystatyczną PTFE, tkanina odporna na płomień
| Tworzywo: | silikon + włókno szklane + silikon |
|---|---|
| Kolor: | Ciemno czerwony |
| Temperatura pracy: | maksymalnie 260°C |
Presicion Plastic Gear Parts Wykonane przez POM, nylon, PE, PVC, PP Materiał
| Tworzywo: | wszelkiego rodzaju POM, nylon, PE, PVC itp. |
|---|---|
| Kolor: | Biały, szary, czarny |
| Wytwarzać: | Maszyna CNC |
Taśma sztapowa PTFE o gładkiej powierzchni i odporności na wysokie temperatury do uszczelniania przemysłowego
| Tworzywo: | czysta żywica dyspersyjna PTFE |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Jakość: | Klasa spożywcza |
Biały kolor Taśma uszczelniająca PTFE jednostronnie klejąca do uszczelnienia przemysłowego
| Tworzywo: | czysta żywica dyspersyjna PTFE |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Jakość: | Klasa spożywcza |
Doskonała odporność chemiczna i tkanina hypalonowa do podwójnej powierzchni drukowania
| Grubość: | 0,5-100,0 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Hypalon dziewiczy lub hypalon+EPDM |
| Odporność chemiczna: | Doskonały |
Doskonała wydajność wchłaniania wibracji PU Spider do zastosowań ciężkich
| Powierzchnia: | Gładki |
|---|---|
| Odporność na promieniowanie: | Wysoce odporny na promieniowanie o wysokiej energii |
| Odporność na zużycie: | 0,01-0,10 cm3/1,61 km |

